Gradski odbor Srpske napredne stranke Sombor organizovao je danas informativne štandove na više lokacija u gradu i naseljenim mestima, gde su članovi i aktivisti razgovarali sa građanima o aktuelnim temama, ali i planovima za naredni period.
Tokom akcije, građani su imali priliku da iznesu svoje predloge, sugestije i pitanja, dok su predstavnici stranke istakli značaj neposredne komunikacije i redovnog kontakta sa građanima.
Jedan od poverenika Gradskog odbora SNS Sombor, Antonio Ratković, razgovarao je sa građanima i tom prilikom poručio da će stranka i ubuduće nastaviti sa organizovanjem ovakvih aktivnosti, kako u gradu, tako i u naseljenim mestima.
Iz Gradskog odbora SNS Sombor navode da su informativni štandovi prilika da se čuju potrebe i predlozi građana, sa ciljem daljeg unapređenja uslova života u lokalnoj zajednici.






