„Volejstars“ poražen u Kupu Srbije

Odbojkaska lopta

Odbojkašice „Volejstarsa“ završile su nastup u Kupu Srbije na teritoriji Vojvodine. Naime, one su se tokom vikenda u četvrtfinalu sastale sa rivalkama iz Inđije. Odlično su započele meč i brzo rešile prvi set u svoju korist (25:19). Nažalost, to je bilo sve što su u ovom momentu mogle da urade. Gošće su uzvratile, drugi i treći set dobile su identičnim rezultatom 23:25, dok je u četvrtom odlučujućem setu bilo 20:25.

U meču za finale ekipa „Inđije“ boriće se protiv „Kleka“.

Da podsetimo, nedelju dana ranije iz takmičenja su ispali „Goks – In“ i „CVS Elbraco“. Ovim informacijama treba dodati i da odbojkaška sezona startuje drugog oktobarskog vikenda.

Tagovi:
Pročitajte još: