Vrbašani bolji od Apatinaca, protiv Jedinstva za miran kraj prvenstva

Košarkaši apatinskog Dunava izgubili su na svom terenu susret 22. kola MRL lige „Sever“ od vodeće ekipe na tabeli Vrbasa iz istoimenog grada rezultatom 62:78, po četvrtinama 16:21, 20:14, 13:21, 13:22.

Domaći tim je bio bolji posle prvih dvadeset minuta igre, a u sličnom tempu je nastavio i u trećem periodu igre gde je uspeo da drži rezultatski priključak sa favorizovanim gostima.

Završnica mreča pripada Vrbašanima koji su ovom pobedom gotovo osigurali ulazak u viši rang takmičenja, a pred Apatincima je meč koji može i matematički da obezbedi opstanak u prvoligaškom društvu.

Dunav će i narednog vikenda biti domaćin, a u goste im dolazi ekipa Jedinstvo iz Bečeja.

Izvor: Radio Dunav