Zavičajno udruženje Crnogoraca Sombor zahvalilo Gradu na podršci i saradnji

Zavičajno udruženje Crnogoraca Sombor zahvalilo Gradu na podršci i saradnji

Zavičajno udruženje Crnogoraca Sombor uputilo je reči zahvalnosti gradskom rukovodstvu povodom prisustva i podrške dvanaestoj kulturno-zabavnoj večeri Crnogoraca. U obraćanju je istaknuta važnost negovanja zajedništva, prijateljstva i saradnje, kao i kontinuirana podrška lokalne samouprave radu Udruženja i jačanju veza sa Crnom Gorom. Saopštenje prenosimo u celosti.

„Poštovani gospodine Ratkoviću,

Dragi prijatelju,

Pre svega želim da Vas pozdravim u ime Zavičajnog udruženja Crnogoraca Sombor i u svoje lično ime i zahvalim Vam se što ste se, zajedno sa svojim zamenikom gospodinom Milanom Stakićem i članovima Gradskog veća, gospodinom Slobodanom Stanićem i Nebojšom Trivunovićem, odazvali našem pozivu i prisustvovali  kulturno-zabavnoj večeri Crnogoraca, koje je naše udruženje organizovalo dvanaesti put.

Takođe, koristim ovu priliku da Vam se zahvalim na izraženom interesovanju za rad Zavičajnog udruženja Crnogoraca Sombor i svesrdnoj podršci koju nam, zajedno sa svojim saradnicima,  uz puno razumijevanje pružate.

U ime Zavičajnog udruženja Crnogoraca Sombor, želim da naglasim da u ciljevima našeg Udruženja naročito ističemo značaj negovanja duha zajedništva, razvijanja dubokih prijateljstava i uključivanja u život zajednice kojoj pripadamo. Među članstvom našeg Udruženja uvijek ćete imati iskrene prijatelje i odane partnere koji će, kao i do sada, svojim aktivnostima doprinositi bogaćenju kulturne ponude Sombora i uspostavljanju što bolje saradnje i povezivanja Sombora sa gradovima u našoj matičnoj zemlji –  Crnoj Gori.

U nadi da ćemo našu  saradnju, na obostrano zadovoljstvo i sa nesmanjenim entuzijazmom, imati priliku da nastavimo, produbljujemo i proširujemo, najsrdačnije Vas pozdravljam i  želim Vam svako dobro u ličnom i profesionalnom životu.

Za zavičajno Udruženje Crnogoraca, dr Radenko Stanić.“

Tagovi:
Pročitajte još: