Crvena zvezda je ponovo šampion Srbije

Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde, pobedom nad Voždovcem (3:1), osvojili su titulu šampiona Srbije. Zvezda je osvojila petu uzastopnu, a ukupno 33. titulu nacionalnog šampiona.

Ako je dileme prošlih meseci bilo, danas je nema – Crvena zvezda je šampion Srbije.

Iako je Partizan već nedeljama čekao kiks “večitog” rivala, fudbaleri Zvezde su ostali smireni i strpljivi i u poslednjem kolu, i novim trijumfom overili titulu.

Crveno-beli su poveli u 40. minutu, kada je mrežu zatresao Aleksandar Katai.

Posle 54. minuta i gola Mirka Ivanića, slavlje je već uzelo maha na našem najvećem stadionu.

Međutim, Milojević se u 67. minutu najbolje snašao pred golom Zvezde posle prekida i uneo dozu neizvesnosti.

Ipak, Zvezda je do kraja meča postigla još jedan gol, iz penala u nadoknadi vremena, kada je siguran izvođač bio Milan Borjan.

Crveno-beli imaju priliku da osvoje još jedan trofej ove sezone, pošto igraju u finalu Kupa Srbije 26. maja na svom stadionu protiv Partizana.

Izvor: RTS / Foto: FB Crvena zvezda