Deset medalja za KK „Somborac“

KK Somborac

Takmičarska grupa Karate kluba „Somborac“ učestvovala je proteklog vikenda na karate turniru „Trofej Stare Pazove“, koji je održan u organizaciji Karate kluba „Front“ i Karate saveza Vojvodine. Na turniru je učestvovalo oko 500 takmičara iz tridesetak klubova. Osvojeno je ukupno 10 medalja za „Somborac“, odnosno 5 zlatnih, 3 srebrne i 2 bronzane.

Prvo mesto pripalo je pioniru Vedranu Juriću, Đorđe Hristov vratio se sa dve zlatne medalje u konkurenciji kadeta, kao i Kristina Kosanović, koja je zlato osvojila u konkurenciji kadetkinja i juniorki. Vicešampionska mesta osvojili su Jana Mijatović u kateoriji kadetkinja, kadet Jovan Mirković i Teodor Terzić u kategorji muških nada.

Bronzane medalje osvojili su: Mihajlo Dokoza u kategoriji pionira i Kristina Kosanović u apsolutnom nivou kadetkinja.