Dinamu i Terekvešu po bod

U drugom kolu Međuopštinske lige Sombor drugi razred sastali su se domaći Dinamo iz Sonte i Terekveš iz Svilojeva, a u ovom opštinskom derbiju oba tima su podelila po bod jer su remizirali 1:1(0:1).

Viđeno je dosta borbe tokom svih 90. minuta što se i očekivalo na ovakvom susretu koji se nije igrao više od sedam godina. Prvi su do vođstva došli gosti koji su u 30. minutu preko Slavka Ljubojevića došli od prednosti od 1:0 sa kojojm se otišlo na pauzu.

Nastavak meča doneo je izjednačenu igru, a nakon jednog prekrišaja u šesnaestercu Terekveša sudija pokazuje na penal i tako Sonćani izjednačuju u postavljau konačnih 1:1

Terekveš u narednom kolu kući dočekuje KFK Kulu, dok će Dinamo na gostovanje Metalcu iz Sombora.

Izvor: Radio Dunav