FK “Hajduk” deklasirao Tvrđavu

Fudbal - lopta

Fudbaleri Hajduka iz Stapara nastavili su seriju nepobedivosti u PFL Sombor. Oni su danas ugostili Tvrđavu iz Bača.

Domaći tim je poveo već u 5. minutu golom Filipa Kovačeva. Prednost je uvećao Stojšić u 24. minutu, da bi Ćurčija u 35. minutu povisio na 3:0. Filip Kovačev je novim pogotkom u 39. minutu doneo Hajduku četiri gola prednosti.

U drugom poluvremenu viđena su tri pogotka. Dva su postigli domaći igrači, a jedan gosti.

Vladimir Bajčev je postigao peti i šesti gol za Hajduk, dok je Aleksandar Poša postigao jedini pogodak za goste.

„Hajduk“ je na prvom mestu sa 36 bodova, dva više od prvog pratioca Rusina iz Ruskog Krstura.

Sledećeg vikenda „Hajduk“ igra u Liparu, dok će „Rusin“ gostovati u Paragama.