Futsaleri izgubili u Kačarevu

Futsaleri - Žak Junior

Futsaleri Žak Juniora poraženi su u osmom kolu Futsal lige Vojvodine, od ekipe Kraljevićeva iz Kačareva. Ovo je inače četvrti uzastopni poraz ekipe iz Sombora.

Domaći tim je poveo već u prvom minutu preko Petkovića. Osam minuta kasnije Mančić je poravnao rezultat. Čučak je u 13. minutu ponovo doveo domaćina do prednosti, da bi minut pre odlaska na odmor Vujin izjednačio i sa nerešenim ishodom (2:2) se otišlo na odmor. U trećem minutu nastavka viđena su dva pogotka, po jedan na obe strane. Prvo je Grgić doveo Žakovce u vođstvo, da be nedugo potom Trajčevski poravnao. Vukelić je u 30. minutu doneo gostima novo vođstvo (3:4). U poslednjih deset minuta Kačarevci su postigli četiri pogotka i tako rešili meč u svoju korist. Strelci su bili Trajčevski i Zlatković u 34. minutu, Čučak dva minuta kasnije, dok je Stojanovski minut pre kraja postavio konačnih 7:4 za domaćine.

Somborski sastav zauzima šesto mesto sa devet bodova.

Naredni rival biće im Tisa iz Novog Bečeja. Ovaj susret igra se u ponedeljak, 21. novembra od 21 čas u Velikoj sali Gradske hale „Mostonga“.