Futsalerima Pčinje malo nedostajalo da osvoje bod protiv Bečeja

Futsaleri karavukovačke Pčinje nisu uspeli da iznenade KMF Bečej 2003, jednu od najboljih ekipa u Futsal ligi Vojvodine. Duel dva tima odigran je sinoć u hali u Odžacima u okviru 10. prvenstvenog kola i završen je rezultatom 2:3 (2:1).

Nakon početnog vođstva gostiju, sledi fantastičnih 15 minuta u kojima su futsaleri Pčinje prikazali odličnu igru koju Cvetković i Nikolić krunišu sa dva gola.

U drugom poluvremenu nekoliko dobrih šansi koje domaći igrači nisu iskoristili gosti kažnjavaju i dolaze do 2:2. U poslednjih pet minuta ekipa iz Bečeja je kontrolisala igru i u tom periodu gosti uspevaju da iznude grešku domaće odbrane i dođu do pobede od 2:3.

KMF Pčinja iz Karavukova u poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva 2017/2018 gostuje u Kuli kod ekipe Hajduka.

Izvor: Radio Odžaci