Hajduk osvojio nove bodove, Dinamo savladao Omladinac sa Bukovca

Fudbal - lopta

Staparski Hajduk savladao je još jednog rivala. Danas su dočekali „Polet“ iz Karavukova i golom Stojšića dobili su utakmicu minimalnim rezultatom. Sa četiri pobede i remijem drže drugo mesto za tabeli Područne lige Sombor. Sledećeg vikenda igraju u Paragama.

FK „Dinamo“ iz Bačkog Brega u derbiju kola savladao je Omladinac sa Bukovca sa 5:2. Gosti su poveli golom Radujka. Do poluvremena Balaž i Radičev su preokrenuli. Damir Bogunović je sa dva gola i Pešić su rešili pitanje pobednika. Za goste je pogodio i Rakić u finišu meča.

Rastinski „Polet“ izgubio je vodećeg „BSK“ sa 2:0. Strelci za goste bili su Agbaba i Beljanski. Telečka je poražena u Kuli sa 4:0. Davidović je dva puta pogodio mrežu, a Stojčić i Novakov po jednom.

Do pobeda su došli „Jedinstvo“ iz Miletića i „Graničar“ iz Riđice.

„Jedinstvo“ je do pobede došla nakon preokreta. Na odmor su otišli sa golom zaostatka, a u nastavku su golovima Bakule i Sekulića došli do nova tri boda.

„Graničar“ je slavio sa 7:0 protiv „Jedinstva“ iz Ribareva. Domaći igrači su se raspucali i već nakon prvih 45 minuta imali su prednost od 5:0. Strelci su bili Trifunović, Pavasović, Drča, Karabatić, Kusić i Nikolić.