Ivana Farago prva pionirka Kupa Srbije

Proteklog vikenda, u Beogradu je održan Međunarodni kup Srbije za kadete i pionire u rvanju grčko – rimskim stilom za dečake i devojčice. Rvači somborskog „Radničkog“ su nastupili sa osam takmičara, koji su osvojili četiri medalje.

Najuspešnija pionirka bila je Ivana Farago, koja je u kategoriji do 38 kg osvojila srebrnu medalju. U uzrastu pionira Adrian Dobi osvojio je bronzanu medalju u kategoriji do 31kg. U uzrastu kadetkinja Nađa Liščević u kategoriji do 53 kg osvaja bronzu, kao i Kristian Dobi u kategoriji do 55 kg koji je u zadnjim sekundama izgubio i propustio finalni meč.

Bez medalja su ostali: Srđan Todorović, Nemanja Nikolić, Simon Krstić i Milan Majski.