Još jedan u nizu uspešnih nastupa apatinskih i prigrevačkih odbojkašica

Prošle nedelje su OK „Apatin“ i OK „Boom Volley“ Prigrevica, nastupili na turniru u mini odbojci u Somboru. Turnir je održan u hali “Mostonga”, u organizaciji OK „Volley Stars“ iz Kljajićeva. Na sedam mini odbojkaških terena, 350 devojčica su se takmičile u šest uzrasnih kategorija.
Prigrevčanke su nastupile u tri kategorije i osvojile dve srebrne medalje. Kad je u pitanju 2010. godište, odbojkašice „Boom Volleya“ su zauzele drugo mesto, a u najstarijoj uzrasnoj kategoriji 2005/06. godište, izborile su takođe plasman u finale turnira i na kraju zauzele drugo mesto.
Odbojkaški klub Apatin je na ovom turniru osvojio šest medalja: dve zlatne, jednu srebrnu i tri bronzane.
Za najbolju igračicu turnira u kategoriji 2010. godište, proglašena je Anđela
Radaković, odbojkašica Apatina i član ekipe koja je osvojila prvo mesto u ovoj kategoriji.