Juniori somborskog „Radničkog“ ekipno treći na Prvenstvu Vojvodine

U Zrenjaninu je održano Prvenstvo Vojvodine za starije pionire i juniore u rvanju grčko – rimskim stilom. U uzrastu starijih pionira zlatnom medaljom okitio se Nikola Gunj u kategoriji do 100 kg. Srebrne medalje osvojili su Uroš Ilić (68 kg) i Mladen Batalo (75 kg), dok je bronza pripala Nemanji Lončareviću (57 kg). Bez medalja ostali su: Marko Rajić, Miloš Ranisavljević, Jovan Kosovac, Filip Lakatoš i Marko Mamula.

U uzrastu juniora najuspešniji bio je Kristian Dobi u kategoriji do 55 kg koji je sa tri efektivne pobede osvojio zlatnu medalju. Srebrne medalje osvojili su Milan Tolić (60 kg), Mihajlo Stričević (77 kg) i Srđan Todorović (87 kg), a bronzanu medalju Simon Krstić (77 kg). Bez medalje ostao je Milan Majski.

Ekipa somborskog „Radničkog“ u ekipnom plasmanu kod juniora zauzela je treće mesto.