Strelci: Stoiljković 9, Bogdanović 19, Stojković 27, Malinović 84. min. (Polet),

Žuti kartoni: Stoiljaković (Polet), a Leđanac, Čipkar (Budućnost)

Polet: ivanović 7, Aleksić 7,5, Kostadinović 7, Ž. Stanković 7, S. Stanković 8,

Budućnost: Dubovski 5,5, Jakuš 7, Fabri 6 (Zahorec 7), Mišković 6 (Katjak 6),

Horvat 7, Popović 6,5, Adamek 7, Molnar 6,5, Čipkar 7, Carić 6,5, Leđanac 7

Igrač utakmice: Bogdanović

Domaći koji se bore za opstanak su već u 9. minutu došli do prednosti.

Posle kornera Bogdanovića, lopta je pogodila stativu, odbila se do Stoiljkovića, koji je glavom šalje u mrežu. Deset minuta kasnije, posle slobodnog udarca Bogdanovića, sa 30-ak metara, Dubovski je loše intervenisao i lopta se našla u mreži. Ubrzo je mladi Stošić dobro poslužio Stojkovića, koji je utrčao u kazneni prostor i savladao golmana gostiju. Karavukovčani su imali još dve prilike koje nisu iskoristili Stojković i Aleksić, dok gosti u ovom delu susreta nisu stvorili nijednu šansu. U nastavku meča, igrači Budućnosti su zaigrali bolje i stvorili dve prilike. Prvo je Adamek propustio šansu, da bi u 70. minutu Čipkar pogodio prečku. Konačno su svoju incijativu gosti krunisali pogotkom Molnara, koji je sa deset metara savladao Ivanovića. Poslednji gol za domaće postigao je Malinović u 84. minutu tako što je zaobišao golmana i plasirao loptu u mrežu za – 4:1.