Kula- Gradski stadion: „Milan Sredanović“, bez publike.

Sudija: Tomislav Mudrinić ( Bačka Palanka) 7.

Strelci: Lončar 67, Furtula 78. minut ( Hajduk), Galić 18. minut ( Sloboda).

Žuti kartoni: Galić, Cvijanović, Gavrilović, Vrbački ( Sloboda).

Hajduk 1912: Drinčić 7, Arežina 7, Laćarak 7 ( od 62. Bogićević 7), Lončar 8, Šćepanović 7 ( od 85. Đorović -), Matijević 7, Furtula 8, Slijepčević 7. Božović 7, ( od 90. Kutlačić- ), Kostić 7, Manojlović 7.

Sloboda: Živkov 7, Ratko 6 ( od 46. Reljić 6), Zečević 6, Ćulibrk 6 ( od 34. Popović 6), Galić 7 ( od 46. Jovandić 6), Cvijanović 6, Spasić 7, Gavrilović 6 ( od 55. Misić -), Ćosić 6, Vrbački 7.

Igrač utakmice : Lončar

Fudbaleri Hajduka su, po treći put, došli do pobede u finišu susreta. Ovog puta na pleća su položili ekipu Slobode iz Novih Kozaraca, koja je prva stigla do prednosti. Desilo se to u 18. minutu nakon kontre, kada je Gavrilović odlično centrirao, a na pravom mestu se našao Galić i sa desetak metara matirao nemoćnog Drinčića- 0:1. Kuljani su do kraja ovog dela utakmice pokušavali da izjednače, ali nisu uspeli da nađu pukotinu u odbrani gostiju.

U samom finišu susreta videlo se da igrači iz Novih Kozaraca nisu fizički spremni, budući da su primili dva pogotka i ostali bez bodova. Treba zabeležiti da su Matijević u 57. i Kostić u 66. minutu pogodili stativu. Bunker gostiju probio je u 67. Minutu, mladi i sve bolji Lončar, kada je nakon centaršuta Matijevića, glavom matirao Živkova- 1:1. Pobedu Hajduku doneo je odlični realizator Nikola Furtula u 78. Minutu, golom iz penala, koji je dosuđen posle igranja rukom Popovića. Furtula je sigurnim udarcem doneo svom timu pobedu, a ovo je bio  njegov osmi pogodak u dosadašnjih osam susreta.

Nakon osvajanja nova tri boda, Hajduk se nalazi na deobi drugog mesta na tabeli Srpske lige Vojvodina sa 14 osvojenih bodova. U sledećem kolu gostuje Borcu iz Sakula.