LŠ: Ronaldo heroj Mančestera, prvak Evrope pao u Torinu, brodolom Barselone!

Drugo veče LŠ obeležila je apsolutna katastrofa Barselone, koja je poražena sa ubedljivih 3:0 od Benfike, na stadionu “Luš”, a dvostruki strelac bio je Njunjez, uz gol Silve.

Bajern je prikazao još jednu dominantnu partiju, a na “Alijanc areni” ovoga puta je stradao Dinamo Kijev – 5:0! Dva gola je da Levandovski, a mrežu Kijevljana pogađali su još i Gnabri, Sane i Čupo-Moting.

U velikom derbiju, aktuelni prvak Evrope, Čelsi, poražen je u Torinu od Juventusa rezultatom 1:0, a gol odluke dao je Kjeza na samom startu drugog poluvremena.

Na “Old Trafordu”, Mančester junajted je pogotkom Kristijana Ronalda u petom minutu nadoknade vremena uspeo da savlada Viljareal sa 2:1. Špancima je prednost doneo Alkaser u 54, a poravnao je Teleš u 60. minutu meča.

Volfsburg je u Nemačkoj remizirao sa Seviljom (1:1), dok je Lil poražen od Salcburga u Austriji rezultatom 2:1.