LŠ: Šerifova senzacija protiv Reala, Mesi se upisao u dresu PSŽ-a!

Velika uzbuđenja videli smo na šest mečeva koji su počeli od 21 čas u okviru Lige šampiona.

Veče je obeležio premijerni pogodak Argentinca Lionela Mesija u dresu PSŽ-a. On je pogodio mrežu “građana u 74. minutu, čime je postavio konačnih 2:0 protiv Mančester Sitija, a prethodno je precizan bio Gej.

Takođe, moldavski Šerif napravio je pravu senzaciju u Madridu, trijumfom nad Real Madridom sa 2:1. Gol odluke postigao je Til u 90. minutu, sjajnim udarcem sa distance!

Milan je poražen na “San Siru” od Atletiko Madrida, pogotkom Suareza iz jedanaesterca u sedmom minutu sudijske nadoknade. Poveo je domaćin preko Lea, izjednačio je Grizman, a crveni karton zaradio je Kesi u 29. minutu, što je bio prelomni momenat susreta.