Marković sa dva gola srušio Floru, crno-beli nastavili sa dobrim igrama

FK Partizan

Fudbaleri Partizana došli su do druge pobede u Ligi konferencija, pošto su bili bolji na svom terenu od estonske Flore sa 2:0, a junak trijumfa bio je Lazar Marković.

Zasluženo su crno-beli došli do novog trijumfa. Nastavili su sa dobrim igrama i posle dve uvodne runde takmičenja su na čelu tabele, a svakako da može da raduje i to što nisu primili gol.

Mora se priznati i da su gosti došli u Beograd da igraju fudbal, nisu se striktno branili. Ipak, na kraju je presudio kvalitet tima Aleksandra Stanojevića.

Veliki korak ka plasmanu u nokaut fazu napravio je klub iz Humske i pravo bi čudo trebalo da se desi da se crno-beli ne nađu tu.

Držala se Flora 20 minuta, a onda je Marković uspeo da smesti loptu iza leđa Igonena. Najpre je zaustavio Rikardov udarac, ali nije mogao pokušaj krilnog napadača koji je natrčao na loptu i glavom je smestio u mrežu.

Nastavio je Partizan sa napadima ne bi li što pre stigao do novog gola i tako praktično zatvorio utakmicu. To se desilo u 42. minutu i ponovo je Marković bio strelac.

Izvor: Novosti