Medalje za kajakaše iz Apatina

Kajakaši - Apatin

Proteklog vikenda, u Bačkoj Palanci je održano takmičenje drugog kola Mini pionirske lige, kao i Lige olimpijskih nada, a apatinski kajakaši iz KK „Panonija“ su sa ovog sportskog nadmetanja doneli više medalja.

Naime, u trci K1 na 1000m, Sonja Urtajl osvojila je peto mesto, a Anja Kovačević osmo, a kao dvojac su osvojile drugo mesto u trci K2 na 500m. Dajana Urtajl je u trci K1 na 500m osvojila srebrnu medalju.

Marko Kovačević i Mihailo Mandić su u dvosedu u trci K2 na 500m osvojili sedmo mesto, a Marko je u trci K1 na 500m u cilj stigao osmi. U svojoj kategoriji, Aleksandar Lončar je stigao sedmi, u jednosedu na 500m.