Neviđena ludnica u Mančesteru! Ronaldo obeležio svoj povratnički debi sa dva pogotka!

Cristiano Ronaldo

Tokom čitavog dana u Mančesteru vladala je neviđena euforija povodom povratničkog debija u dresu Mančester Junajteda portugalskog superstara Kristijana Ronalda.

Fan Kristiana Ronalda

Sve renomirane svetske televizijske ekipe poslate su danas da isprate Portugalca i njegove “Crvene đavole” u meču protiv “Svraka” iz Njukasla.

Fudbaleri Mančestera

Čitav “Old Traford” eksplodirao je od oduševljenja kada se Kristijano Ronaldo ponovo obreo na mančesterskom travnatom tepihu, a on im je uzvratio na najlepši moguči način već krajem prvog poluvremena, kada je fenomenalno ispratio akciju svojih saigrača i iskoristio kiks golmana gostujućih Vudmana, od koga se nesrećno odbila lopta na koju je poput brzog voza natrčao portugalski as i zabio za vođstvo “đavola”.

Posle povratka sa odmora Njukasl je veoma brzo stigao do izjednačenja u 56. minutu. Svega posle 6 minuta od izjednačujućeg pogotka “Svraka” usledila je nova magija u režiji nove stare “sedmice” Mančester Junajteda. Pogba je na svojoj polovini uposlio Šoa, koji je loptu provukao kroz sredinu, da bi potom Šo preciznom loptom proigrao Ronalda, kojem nakon što je izbio sam pred Vudmana nije bilo teško da po drugi put u meču savlada Vudmana.

Preostala dva pogotka za “đavole” postigli su Bruno Fernandeš u 80. minutu i Džesi Lingard u drugom minutu nadoknade za konačnih Mančester Junajted – Njukasl 4:1 (1:0).