Nova pobeda rukometašica Prigrevice

BEOČIN 1959 – ŽRK PRIGREVICA 19:31 (13:15)

U 2. kolu Druge lige Sever, koje je odigrano sinoć, rukometašice Prigrevice ponovo su gostovale i donele nova dva boda. One su slavile u Beočinu sa ubedljivih 31:19 i popele se na vrh tabele sa namerom da tu ostanu što duže.

Pobeda učenica trenera Milke Nikšić nije dolazila u pitanje. Od samog starta, Prigrevčanke su bile bolje i efikasnije, što se posebno videlo u periodu drugog poluvremena, kada su iz minuta u minut uvećavale svoju prednost. Mada su i u ovoj utakmici bile lišene pomoći mlade reprezentativke Anje Vujnović, Prigrevčanke su pokazale da imaju dovoljno kvaliteta da se ravnopravno bore sa ostalim ekipama iz drugoligaškog karavana. U ovakvim utakmicama individualni učinci često dođu do izražaja, ali ovog puta, čestitke idu na račun kompletne ekipe.

Milica Vujnović, Vanja Čović i Milica Blanuša dale su po sedam golova, Sanja Anđelović četiri, Jelena Blanuša tri, Miljana Bokić dva i Zorana Anđelić jedan pogodak.

U sledećem kolu, Prigrevčanke će biti domaćin ekipi Obilića iz Novih Kneževaca.