Novi šok za Partizan, crno-beli poraženi u Novom Pazaru

Partizan - fudbaleri

Fudbaleri Partizana poraženi su na gostovanju u Novom Pazaru od istoimene ekipe sa 1:0 u meču četvrtog kola Superlige Srbije.

Nastavljaju se muke Partizana na početku nove sezone, a novi šok tim Ilije Stolice doživeo je na gostovanju u Novom Pazaru. Nakon dva vezana remija, Partizan je doživeo i prvi poraz u domaćem prvenstvu.

Loše je počelo po Partizan u Novom Pazaru i od uvodnih minuta se nagovestilo da se tim Ilije Stolice neće tek tako prošetati do pobede.

Partizan je prvi pripretio, ali Rikardo u sedmom minutu nije bio precizan levom nogom unutar šesnaesterca.

U 23. minutu se odvio jedan od ključnih momenata meča.

Majdevac je probio do šesnaesterca rivala, a tamo pada nakon starta Saničanina.

Nakon konsultacije sa VAR sobom, sudija Ivković pokazao je belu tačku, a Saničaninu dodelio drugi žuti karton (prvi dobio u 15. minutu).

Siguran sa bele tačke bio je Mijić, pa je Novi Pazar došao do relativno ranog vođstva.

Mogli su domaćini i do drugog gola, nakon sjajnog prodora Mijića u 36. minutu, ali je stativa zaustavila njegov udarac.

Kako je vreme prolazilo, tako je Partizan izgledao sve umornije i bezidejnije.

Iako su imali veći posed i broj šuteva, nisu uspeli gosti da stvore dovoljno dobre prilike za gol, a domaći su koristili takvo stanje na terenu, uspevali da prave kontre i polu-kontre i umalo u par navrata stvorili prednost od dva gola.

Ipak, uprkos uzbuđenjima, do kraja meča se rezultat nije menjao.

Nakon četiri utakmice u domaćem prvenstvu, Partizan ima jednu pobedu, dva remija i jedan poraz.

Novi Pazar stigao je do prve pobede u sezoni.