Od sjaja do očaja, apatinci ispustili ceo plen

Utakmica 13. kola Futsal lige Vojvodine u Apatinu je donela mnogo uzbuđenja i preokreta, ali i svu lepotu ove igre. Na kraju podela bodova.

Apatinci su počeli silovito i već nakon prvog poluvremena imali vođstvo od 5:2 (strelci Paunović 4 i Marin). U nastavku domaći igrači kao da su se uplašili visokog vođstva što je donelo neshvatljiv pad u njihovoj igri. Gosti su uspeli da srede dedove i na kraju stignu do tada za njih nedostižno vođstvo apatinskog tima.

– Srbobrancima sve čestitke na borbenosti i istrajnosti, a nama ostaje da sve proanaliziramo i ne dozvolimo da se ovakve stvari ponavljaju, rekao je predsednik kluba Branislav Milojičić.

U narednom kolu „Apafutsal“ ima priliku da nadoknadi propušteno. Oni gostuju u Kačarevu ekipi Kraljevićevo. To je prilika da im vrate milo za drago, jer je tim iz Kačareva jesenas odneo bodove iz Apatina.

Izvor: Radio Dunav