Strelci: Aničić, Pešterac, Zlatković (Dinamo 1945). Knežević (Radnički 1912).

Žuti kartoni: Krstić, Radovanović (Dinamo 1945). Anđić, Pavić, Rajkovača, Slavuljica, Terzić (Radnički 1912).

Crveni karton: Goronjić (Radnički 1912).

Dinamo 1945: Anđić, Aničić, Karanfilovski, Krmar, Ahčin, Andrić (Drinić), Pešterac, Bodlović, Krstić, Osman (Radovanović), Zlatković (Brajović).

Radnički 1912: Ićitović, Šveljo, Terzić, Mladenović, Slavuljica, Anđić (Dimitrić), Knežević, Popović (Antunić), Bačić (Radovanović), Pavić (Rajkovača), Goronjić.

I pored toga što su u 37. minutu poveli sa 1:0 golom Davida Kneževića, fudbaleri Radničkog 1912 pretrpeli su poraz na gostovanju u Pančevu od domaćeg Dinama 1945 sa 3:1, u utakmici trećeg kola Srpske lige Vojvodina.

Sombrci su došli do prednosti, ali su domaći igrači za samo osam minuta golovima Aničića i Pešterca uspeli da u potpunosti preokrenu rezultat u svoju korist – 2:1. Početkom drugog dela, golom Zlatkovića, Pančevci su potvrdili pobedu i osvojili nova tri boda.

Ovim porazom Somborci su pali na sredinu tabele, ali u subotu dočekuju Tisu iz Adorjana i biće to prilika da isprave bled start prvenstva.