Poraz seniora, devojčice i dečaci upisali pobede

Rukometaši Prigrevice su u prvom prolećnom kolu prvenstva Druge lige-sever poraženi kao domaćini od Metalca iz Futoga rezultatom 25:33.

Prigrevčani su na kraju poluvremena imali aktivan rezultat (11:13), ali su u nastavku gosti uspeli da se odlepe i zasluženo trijumfuju.

Golove za prigrevački tim su postigli Ćeran 2,Kozlovački 4, Tepavac 4, Mandić 4,Čović 1, Grozdanić 3 i Đurasinović 7.

U Prigrevici je odigrano prvenstveno kolo Prve lige za devojčice (Ž16).

Prigrevčanke su ostvarile dve pobede savladavši Ravangrad (17:11) i Mladost NP (18:12).

Dečaci Superliga (M12) su igrali u Vrbasu. Tim iz Prigrevice je ostvario jednu pobedu protiv Nove Pazove (23:12) i poraz od Vrbasa (14:15).

Izvor: Radio Dunav