Prigrevčani minimalcem poraženi u Riđici

U utakmici 5. kola Druge rukometne lige Srbije grupa Sever Prigrevački rukometaši su gostovali u Riđici, gde su izgubili rezultatom 28:27 (15:10).

Utakmica je bila neizvesna od samog starta, Prigrevčani su poveli rezultatom 2:0 ali domaća ekipa je vrlo brzo preokrenula rezultat u svoju korist i do kraja poluvremena vodila. Drugo poluvreme Prigrevčani stižu prednost domaćina ali nisu uspeli da preokrenu rezultat u svoju korist. Utakmica je završena golom prednosti za domaćina.

Igrač utakmice je golman gostiju Vojvodić dok je najefikasniji u timu Dalamatinca bio Miloš Komazec sa 5 postignutih golova, u gostujućem timu Tepavac je postigao 7 golova.

U subotu 21. Oktobra 2017. godine Prigrevčani dočekuju ekipu Potisje Pleteks iz Ade u 19 sati, a ostaje im još da odigraju i zaostalu utakmicu prvog kola sa ekipom Metalca iz Futoga.

Izvor: Radio Dunav