Radnički 1912 poražen od Prvog maja iz Rume

1.MAJ (Ruma) – RADNIČKI 1912 3:2 (2:1)

Stara Pazova, sudija Otašević

Strelci: Radišić 10. iz penala, Sučak 42. i Spasić 53. za 1. maj, Avdić 25. i Šveljo 60. za Radnički 1912

U drugoj kontrolnoj utakmici, fudbaleri somborskog Radničkog 1912, poraženi su u Staroj Pazovi od ekipe 1. maj iz Rume sa 3:2. Somborci su nastupili u kombinovanom sastavu i trener Dušan Jevrić ukazao je priliku skoro svim pojedincima na koje računa u nastavku prvenstva. Tako su na teren izašle dve postave i ono što može da raduje svakako je zalaganje svih, a rezultati u ovoj fazi pripremnog perioda uglavnom su u drugom planu.

Inače, Rumljani su poveli u 10. minutu iz jedanaesterca, Avdić je izjednačio u 25. minutu, da bi Sučak u 42. minutu postavio konačan rezultat prvog poluvremena od 2:1 za 1. maj. U drugom delu, Spasić je povisio na 3:1, da bi Šveljo u 60. minutu postigao poslednji pogodak na utakmici za krajnjih 3:2.