Search
Close this search box.

Radničkom 1912 samo bod protiv Feniksa

Fudbaleri somborskog Radničkog 1912 odigrali su nerešeno 1:1 na gostovanju u Gornjem Tovarniku gde ih je u okviru 25. kola Srpske lige Vojvodina ugostio Feniks iz Stare Pazove. Somborci su bili bliži pobedi, igrali su bolje i golom Despotovića poveli u 27. minutu, ali su u sudijskoj nadoknadi prvog dela primili pogodak koji je postigao Dimitrić.

Ispostavilo se da je to konačan rezultat susreta dve odlične ekipe, ali za druga dva boda Radnički 1912 može više da žali, jer je u drugom poluvremenu pored terenske inicijative imao igrača više. Somborci su propustili nekoliko prilika da osvoje ceo plen, međutim u ovom trenutku i bod sa ovako teškog gostovanja može se računati kao dobar rezultat, pogotovo što je Radnički 1912 ostao na drugom mestu na tabeli. U sledećem kolu koje se igra u subotu na Gradskom stadionu u Somboru gostovaće Radnički iz Zrenjanina.