„Ravangrad 2018“ remizirao sa apatinskom „Mladosti“

Sport

Fudbaleri „Ravangrada 2018“ i apatinske „Mladosti“ podelili su bodove u četvrtom kolu Vojvođanske fudbalske lige – grupa „Sever“. Viđena su četiri gola na meču. Domaćin je utakmicu otvorio pogotkom već u drugom minutu. Mrežu golmana gostiju zatresao je Dejan Đurđev. Izjednačenje je stiglo dvadesetak minuta kasnije. Iskusni centarfor Aljoša Jovović bio je strelac. Sa tim rezultatom se otišlo na odmor. Novu prednost domaćem timu doneo je Gojko Pavić u 63. minutu, da bi četiri minuta pre isteka regularnog dela, Aljoša Jovović, svojim drugim golom na susretu svom timu obezbedio bod.

U sledećem kolu, „Ravangrad 2018“ gostuje u Bačkom Petrovcu, dok će „Mladost“ ugostiti ekipu „Hercegovca“.

Fudbaleri „Sloge“ nastavili su pobednički niz pobedom u Gajdobri. Gosti su rutinski meč rešili u svoju korist, s tim da treba napomenuti da im je posao bio olakšan, pošto su od 15. minuta imali igrača više na terenu. Milovan Vukas je načeo mrežu domaćeg golmana Lukača u 41. minutu susreta. Milošević je duplirao vođstvo u 66. minutu, da bi deset minuta kasnije ponovo Vukas pogodio za 3:0 iz kaznenog udarca. Konačan rezultat utakmice postavio domaći igrač Efendić auto golom pet minuta pre kraja meča.

Narednog vikenda, u Čonoplji, gostuje ekipa „Solunca“.

Staparski „Hajduk“ u derbiju kola remizirao je domaćem terenu sa ekipom „Bajše“. Gosti su poveli već u 13. minutu golom Mirka Vranješa. Rezultat se nije menjao narednih sat vremena. Remi i jedan bod domaćinu obezbedio je Filip Kovačev pogotkom u 73. minutu utakmice.

U sledećem kolu, „Hajduk“ gostuje subotičkoj „Bačkoj“.