Remi rukometaša „Apatina“

Rukomet

Rukometaši „Apatina“ nakon poraza u Banatskom Karlovcu, osvojili su samo bod na domaćem parketu protiv ekipe „TSK“ iz Bačkog Jarka. Iako su vodili tokom čitavog susreta, nisu uspeli da dođu do tri boda. Odlično započeli susret i već nakon desetak minuta imali su prednost od pet golova (7:2). Samo par minuta kasnije bilo je i maksimalnih plus 6. Ipak, do odlaska na odmor uporni gosti prilaze na dva gola zaostatka. Nastavak meča je bio uzbudljiviji. Prvo izjednačenje je stiglo u šestom minutu nastavka. Usledila je mini serija Apatinaca 4:1 za novo vođstvo 19:16. Finiš uzbudljiv. Novo poravnanje semafor je zabeležio u 47. minutu (21:21). Nakon toga igralo se gol za gol za konačnih 25:25 (13:11). Miloš Braun bio je najbolji pojedinac domaćeg tima, ujedno i susreta sa 11 postignutih golova. Aleksandar Pilipović je pridodao tri manje. Na drugoj strani Nemanja Radić i Veljko Ćosić postigli su po šest pogodaka.

Nakon ovog kola, Apatinci su sedmi tim Prve lige Vojvodine sa 11 bodova. U sledećem kolu ugostiće četvrtoplasiranu „Jabuku“.