Tekstilac – Vojvodina (Tovariševo) 3:0 ( 1:0)

Sudija: Boris Vukanović ( Subotica) 7,5.

Žuti karton: Dakić ( Tekstilac).

Tekstilac- Brać -, Simović 7, Jovanović 7, Stanković 7, Pavlović 7,5, Mijatović 7, Pešić 7,5 ( Đokić -), Jablan 7,5, Dakić 7 ( Pivarov-), Simić 9, ( Anđelković -) , Galić 8.

Vojvodina T: Bugarski 6, Nenadić 6 ( Milovanović-), Ramić 6, Turi 6, Mustafović 6 , Ranisavljev 6 ( Vulić 6), Stanojev 6,5( Jovanov -)  , Ubiparip 6 , Familić 6, Kuzmanović 6, 5 ( Nikolić-) , Milićević 6.

Igrač utakmice: Simić

Bez većih naprezanja domaći su zabeležili treću pobedu ovog proleća. Gosti iz Tovariševa su samo u prvih pola sata uspevali da budu koliko – toliko ravnopravni. Već u 7. minutu Simić je posle asistencije Pešića, iz blizine zatresao mrežu nemoćnog golmana gostiju. Tovarišani su imali dobru priliku u 24. minutu kada je ispred Braća izbio Familić, ali je u ključnom trenutku loše zahvatio loptu koja je završila pored gola.

U drugom delu susreta Odžačani su pojačali tempo, pa se skoro sve vreme igralo na polovini gostiju. U 53. minutu Galić je sa desne strane uputio dobar centaršut pred gol Vojvodine a Simić je sa osam metara glavom skrenuo loptu u mrežu- 2:0. Ubrzo je ovaj tandem ponovo bio na delu. Galić je u pravom trenutku uposlio Miloša Simića koji je po treći put primorao na kapitulaciju golmana gostiju.