Sloga nastavlja sa pobedama – Remi u Stanišiću

Fudbal - lopta

FK „Sloga“ iz Čonoplje slavila je u petom uzastopnom susretu. Danas su kao domaćini porazili „Mladost“ iz Bačkog Petrovca sa 5:2. Pobedu su obezbedili dvostruki strelac Nikola Milošević, Vukas, Mitrović i Vidaković. Utešne pogotke za goste postigli su Kurtiši i Ožvat.

Seriju nepobedivosti nastavilo je Bratstvo iz Prigrevice. Danas su bez problema pobedili ekipu Preporoda sa 3:0. Strelci su bili Krstić, Šveljo i Makar.

Apatinska „Mladost“ je novim porazom na gostovanju u Subotici ostala „zakovana“ na dno tabele. Gosti su poklekli tek u finišu susreta. Bačka je povela golom Đurović u 68.minutu, da bi konačan rezultat postavio Temunović u poslednjem minutu meča.

FK „Radnički 1918“ iz Ratkova poražen je sa 4:0 na gostovanju u Bajši. Nastavili su Ratkovčani sa nepredvidljivim igrama. Ovo je njihov treći poraz na gostovanjima.

U sledećem kolu Sloga će gostovati u Turiji, Mladost iz Apatina će igrati kao domaćin sa Vojvodinom, dok će se u međusobnom duelu sastati Radnički 1918 i Bratstvo.

Fudbaleri Stanišića remizirali su na domaćem terenu protiv Omladinca iz Novih Banovaca. Utakmica je završena najnepopularnijim rezultatom, bez pogodaka. Ipak, oko 200-tak gledalaca je ispratilo veliku borbu oba tima i obilje žutih kartona. Nakon ovog kola, Stanišić ostaje na začelju tabele sa 4 boda. U narednom kolu gostuju Jedinstvu iz Stare Pazove.

Od ostalih rezultata treba izdvojiti pobedu Hajduka iz Kule i poraz Tekstilca iz Odžaka. Kuljani su sa 3:2 pobedili Naftagas golovima Šušnjara, Matijaševića i Trimanovića. Strelci za goste bili su Ćušić i Bjelica, dok je tekstilac poražen na gostovanju u Bečeju sa 3:2. Nenad Kudrić je bio dvostruki strelac za pobednički tim, a u strelce se upisao i Tomić. U poraženom sastavu pogađali su Zulfić i Šavija.