„Sloga“ niže trijumfe; „Ravangrad 2018“ ponovo poražen

Fudbalska lopta

Proteklo kolo Vojvođanskog „Severa“ donelo je manje više očekivane rezultate. Vodeća „Sloga“ je minimalno slavila na neugodnom terenu u Bajmoku pogotkom iskusnog Vuka Ninkovića u 13. minutu susreta. Identičnim rezultatom, staparski „Hajduk“ slavio je na domaćem terenu protiv odličnog „Solunca“. Strelac jedinog pogotka (u četvrtom minutu) na meču bio je napadač Zoran Stojšić. Treći naš predstavnik u ovom rangu doživeo je osmi vezani poraz. Ekipa sa Gradskog stadiona poražena je kao domaćin od sastava „Vrbasa2 sa 2:1. Utešni pogodak za Somborce postigao je rezervista Konstantin Tot.

„Sloga“ je zadržala šest bodova prednosti u odnosu na „Vrbas“, „Hajduk“ je sa 38 bodova na stabilnom šestom mestu, dok je „Ravangrad 2018“ poslednji sa 15 osvojenih bodova.

Sledećeg vikenda, u derbiju kola, „Sloga“ će ugostiti ekipu „Obilića“ iz Zmajeva, „Hajduk“ gostuje u Žedniku, dok će „Ravangrad“ put Đurđina.