„Sloga ubedljiva protiv „Hajduka“

Fudbalska lopta

Lider Vojvođanskog „Severa“ slavio je u derbiju kola nad staparskim „Hajdukom“. Čonopljanci su opravdali ulogu favorita. Poveli su pogotkom mladog Milana Radosavljevića u 29. minutu susreta. To je ujedno bio i rezultat prvog dela. U šestom minutu nastavka, Milovan Vukas je bio siguran izvođač najstrože kazne za konačnih 2:0.

Ekipa sa Gradskog stadiona poražena je na gostovanju u Subotici. Domaćin je poveo autogolom Slobodana Bojića u 28. minutu utakmice. Konačan rezultat postavio je Đorđe Glišović pogocima u 78. odnosno 83. minutu susreta.

Narednog vikenda, „Ravangrad“ će ugostiti sastav „Vrbasa“, dok će „Hajduk“ dočekati zahuktali „Solunac“ koji je u seriji od pet vezanih pobeda. „Sloga“ će gostovati u Bajmoku, gde će odmeriti snage sa „Radničkim 1905“.