Žuti kartoni: Slavuljica, Popović i trener Jevrić (Radnički 1912), Blagojević, Vujić, Osmanović i Popović (OFK Vršac).
RADNIČKI 1912: Pehilj 8, (Ićitović), N. Lazić ml 7,5, (Popović 7,5), Šveljo 7,5, Terzić 8, Unković 7,5, Slavuljica 7,5, Knežević 7,5, (Molnar), Avdić 7,5 (N.Lazić), Goronjić 7,5, Antunić 8.
OFK VRŠAC: Jeveričić 7, Blagojević 7, Pupović 7, Beljin 7,5, Vujić 7,
(Popović), Petrović 7,5, Spasić 7, Ilić 7,5, Osmanović 7, Lazevski 7,5
Igrač utakmice: Darko TERZIĆ (Radnički 1912).

Vrhunska fudbalska predstava dva tima koja po svemu prikazanom zaslužuju da se nađu među ekipama koji će biti u kombinaciji za najvišlje postolje na tabeli Srpske lige Vojvodina. Pobeda je zasluženo pripala

ishitreno i neprecizno šutirao sa peterca pa se na odmor otišlo sa
prednosti Radničkog 1912 od 1:0. Ključni detalj ovog derbija dogodio se u 1. minutu. Naime, brzonogi Osmanović uspeo je da primi loptu na nekih 15 metara od gola Radničkog 1912 i imao je otvoren put ka mreži. Činilo se da je pogodak neminovan, ali mu sa na putu realizacije isprečio mladi golman domaćih Filip Pehilj koji je hrabrom intervencijom zaustavio u dva navrata pokušaj napadača gostiju, koji ga je nakon toga povredio. Arbitar Ranisanić je morao gostujućeg igrača da udalji sa terena, ali se zadovoljio sa žutim kartonom.

Mogli su igrači Radničkog 1912 da otklone sve dileme oko pobednika u 62. minutu kada su istrčali kontru i našli se u situaciji četiri protiv dva, ali je Avdić slabo šutirao u momentu kada se našao sam ispred golmana Jeveričića. Drugu grubu grešku na utakmici sudija je napravio u 65. minutu kada nije dosudio očigledan penal za domaćine, jer je Blagojević rukom zaustavio loptu u svom kaznenom prostoru, što je izazvalo negodovanje kod igrača i klupe Radničkog 1912.

U samoj završnici utakmice svoju dosta dobru igru golom je krunisao Igor Antunić. On je u drugom minutu sudijske nadoknade vremena pobegao
svojim čuvarima i poslao loptu u mrežu nemoćnog golmana OFK Vršca.