Radnički 1918- Stanišić 1920 0:2 ( 0: 1)

Sudija: Nikola Šćepanović ( Kruščić ). 7,5.

Strelci: D. Bogunović 28, Ožegović 52. minut.

Žuti kartoni: Santrač ( Radnički), a Ćuk, Erdei ( Stanišić).

Radnički 1918: Marković 7, Aleksić 7, Lazarević – ( od 15. min.Milovanov 6), Kesić 7, Santrač 6, ( Crnjanski 6,5), Došen 6, Novović 6,5, ( Milojević 6), Kardinal 6,5, Ignjatović 6, Stojanović 6,5, Glamočanin 7.

Stanišić 1920: Rašeta-, Basarić 7, Knežević 7,5, M. Bogunović 7, Matijaš 7, Pavin 7,5, D. Bogunović 8, ( Stanković-), Resanović 7,5, Ćuk 8, Ožegović 7,5, ( Erdei -), Vujin 7.

Igrač utakmice: Damir Bogunović

Gosti iz Stanišića opravdali su ulogu favorita. Već u 4. minutu Branko Ćuk je imao dobru priliku za pogadak, ali je njegov šut glavom sa osam metara završio iznad prečke. Najbolji akter susreta Damir Bogunović se odlučio na šut sa 20-ak metara, lopta je zakačila jednog igrača odbrane domaćih i završila u mreži. Isti igrač je pokušao i u 36. minutu, kada je sa 25 metara šutirao tik pored stative.

Gosti su nastavili dominaciju i u drugom delu. Ćuk je prodro po levoj strani, prevario svoja dva čuvara i ubacio loptu pred gol domaćih a Ožegoviću nije bilo teško da iz blizine loptu pošalje iza leđa Markovića – 0:2. Posle ovog Stanišićani su smanjili ritam, pa je mlada ekipa Radničkog samo uspostavila ravnotežu, ali nije stvorila nijednu priliku da zatrese mrežu nezaposlenog Rašete.