
(FOTO) Tribina u Somboru: matura da ostane lepa uspomena
U Somboru je danas održana tribina pod nazivom „Na maturu bez automobila“, sa ciljem da se maturantima skrene pažnja na značaj bezbednog ponašanja u saobraćaju,

U Somboru je danas održana tribina pod nazivom „Na maturu bez automobila“, sa ciljem da se maturantima skrene pažnja na značaj bezbednog ponašanja u saobraćaju,

U Kulturnom centru u Odžacima danas je održana tribina pod nazivom „Na maturu bez automobila“, u okviru kampanje Agencije za bezbednost saobraćaja Republike Srbije, koja

Grad Sombor biće deo kampanje „Na maturu bez automobila“, koju organizuje Agencija za bezbednost saobraćaja (ABS), a koja će tokom predstojeće maturske sezone biti sprovedena

U Velikoj sali Kulturnog centra u Apatinu, održana je tribina Agencije za bezbednost saobraćaja pod nazivom „Na maturu bez automobila“. Ispred ABS-a, sa srednjoškolcima je

Tribina pod nazivom „Na maturu bez automobila“ održaće se sutra, 20. maja, sa početkom od 10 časova, u prostorijama Kulturnog centra Apatin. Događaju je planirano

U utorak, 20. maja, od 10 časova, u Domu kulture u Apatinu, biće upriličena tribina “Na maturu bez automobila”. Tribinu realizuju osobe sa invaliditetom koje

Agencija za bezbednost saobraćaja, u saradnji sa Savetom za bezbednost saobraćaja opštine Kula, organizovala je edukativno predavanje u okviru kampanje „Na maturu bez automobila“. Ova

Sa ciljem podizanja svesti kod mladih o važnosti poštovanja saobraćajnih propisa i opreza, u Ekonomsko-trgovinskoj školi u Kuli, održano je edukativno predavanje u okviru kampanje

Danas je u Velikoj sali Gradske kuće u Somboru, u organizaciji Agencije za bezbednost saobraćaja, Grada Sombora i Saveta za bezbednost saobraćaja, održana tribina za