Odžaci- Gradski stadion.

Bez publike.

Sudija: Goran Tešanović (Vrbas) 7,5.

Strelci: Božičić 12, 14, Simić 40. iz penala i Radojčić 57. minut.

Tekstilac: Ignjatović – Stokić 7, Gostović 7, Zelić 7, Simić 7,5 (od 57. D.  Jovanović 7), Božičić 8 (od 60. Dakić-), Prelić 7, Popović 7 (Stevanović-), Radojčić 7,5 (od 60. Pivarov 7 ), Mitrović 7, (od 70. Anđelković-)  Il. Jovanović 7.

Radnički: Vezmar 6, N. Tevanović 6, Martinović 6 , Kolarić 6 (od 23. Krunić 6), Miletić 6,5, Josić 6 (od 46. Mijović 6), Ožegović 6, Radeka 6, Žeželj 6 (od 60. Zorica 6), Čuljak 6, S. Tevanović 6,5.

Igrač utakmice: Božičić

U duelu protiv starih rivala iz Sombora, igrači Tekstilca su, bez većih naprezanja, savladali nekompletnu ekipu gostiju . Posle dobre akcije po levoj strani, mladi I. Jovanović je dodao loptu do kapitena Božičića, kome nije bilo teško da je prosledi u mrežu. Dva minuta kasnije Radojčić je izbio ispred golmana Somboraca, nesebično poslužio Božičića, koji je duplirao vođstvo. U finišu ovog dela, u kaznenom prostoru gostiju, golman je oborio Simića. Bio je to penal koji je isti igrač pretvorio u pogodak- 3:0 .

U nastavku susreta Odžačani su smanjili ritam, tako da su Somborci uspeli da uspostave ravnotežu, ali bez pravih prilika da postignu počasni pogodak. Konačan rezultat postavio je Nikola Radojčić šutem iz blizine, tako da Vezmar nije mogao učiniti ništa da spreči pogodak za konačnih  4:0.