Žuti karton: Tomović (ČSK Pivara)

Tekstilac: Brać 7, Simović 7, Svitić 7 (Stokić -), Pavlović 7, Potkozarac 7,5, Božičić 7,5 (Anđelković -), Liščević 7, Jablan 7,5, Stevanović 7, Galić 8, Simić 7 (Pešić 7).

ČSK Pivara: D. Ćulibrk 8, Tomović 6,5, Andrić 6, Srnka 6,5, Vujić 6,5, Šoven 6,5, Saračević 6 (Zorić-), Radmanović 7, Tasić 7, N. Ćulibrk 6,5, Nikolaš 6,5 (Pavlov-)

Igrač utakmice: Dragan Ćulibrk ( ČSK)

Odžačani su teže nego što su očekivali došli do nove pobede koja je mogla biti i izraženija, da su u prvom delu susreta iskoristili samo deo prilika koje su stvorili. Mladi i talentovani golman gostiju Dragan Ćulibrk, branio je sve što je išlo prema njegovom golu, a , što se njegova mreža nije zatresla nijednom, deo odgvornosti snose i napadači domaćeg tima, koji nikako u ključnim trenucima nisu pronalizili pukotinu u odbrani „ lavova“. Gosti koji su se orijentisali isključivo na odbranu, tako da nijednom nisu ozbljinije ugrozili potpuno nezaposlenog Braća.

Ofanaziva Tekstilca se nastavila i u drugom delu susreta, kada su pojčali pritisak na gol Čelarevčana. U 55. minutu Galić se našao u šansi, ali loptu nije dobro zahvatio glavom i ona je završila u gol autu. Samo minut kasnije u kaznenom prostoru gostiju Tomović je faulirao Simića. Bio je to penal koji je rutinski u pogodak pretvorio Galić- 1:0. Ofanziva Tekstilca se nastavila, ali promene rezultata nije bilo. U 83. minutu brzonogi Tasić je posle brze kontre izbio ispred Braća. Bila je to jedina prilika gostiju, ali je vratar Tekstilca odličnom intervencijom sačuvao svoju mrežu i sprečio iznenađenje.