Sudija: Nikola Šćepanović (Kruščić) 7,5.

Žuti karton: Jovanović ( Tekstilac).

Tekstilac: Brać 7,5, Simović 7,5, Stanković 7,5, Pavlović 7 (Anđelković 7), Potkozarac 7 (Đokić 7,5), Galić 8 (Pešić 7), Liščević 7,5, Jablan 7 (Jovanović 7), Stokić 7, Simić 8, Stevanović 7 (Pivarov -).

Hercegovac: Lukač 7, Dujaković 6,5, V. Hrnjez 6,5, Bajić 6, Andesilić 7 (Janjić 6,5), Trivunović 7, Ileš 6 (Zelenak 6), Račić 7, Dmitrović 7, S. Hrnjez 6,5, Horvatić 6,5 (Dobranić 6)

Igrač utakmice: Galić

Igrači domaćeg tima su dobrom igrom zabeležili i drugu pobedu ovog proleća. Već u 15. minutu najbolji akter susreta Mladen Galić načeo je mrežu gostiju. Ovom pogotku prethodila je greška Račića, tako da napadaču Tekstilca nije bilo teško da iz neposredne blizine pošalje loptu u mrežu. Desetak minuta docnije gosti su mogli izjednačiti, kada je Andesilić pucao sa 14 metara a Brać je dobro intervenisao. Ubrzo su igrači trenera domaćih Slobodana Bačića duplirali prednost. Posle jedne akacije čiji je začetnik bio Potkozarac, lopte se dokopao Galić koji je pravovremeno uposlio Simića koji  šalje loptu u mrežu – 2:0.

Nisu se Galić i saigrači zadovoljili vođstvom iz prvog dela, pa su nastavili sa ofanzivom prema golu gostiju i u drugom poluvremenu. Plod takve igre je i treći pogodak u mreži Lukača. Bilo je to u 64. minutu kada je mladi Đokić dobro poslužio Galića koji sa desetak metara preciznim šutem postiže svoj drugi gol. U finišu u dobroj prilici se našao Pešić. On je izbio sam ispred golmana gostiju, ali je Lukač dobro reagovao. Već u sledećem napadu Gajdobrani su mogli postići počasni pogodak. Vladimir Hrnjez je pucao glavom a Brać je još jednom dobro intervenisao.

Ovom pobedom, ali i na osnovu drugih rezultata Odžačani su dostigli vodeće dve ekipe, pa su sada na deobi prvog mesta na tabeli Vojvođanske lige Sever sa Vojvodinom iz Bačkog Gradišta i Bajšom. U sledećem kolu za Tekstilac je jedna od ključnih utakmica, jer gostuje Bajši.