„Tekstilac” nerešeno protiv „Tise”

fudbalska lopta

Fudbalski klub „Tekstilac” iz Odžaka osvojio je samo jedan bod u duelu sa fudbalerima „Tise” iz Adorjana.

Domaći fudbaleri su imali ulogu favorita u ovom meču, ali su se fudbaleri „Tise” pokazali kao jaki protivnici. Gosti su poveli u 39. minutu preko Zolnajića, a izjednačenje je usledilo samo minut kasnije, kada je Matić zatresao mrežu tima iz Adorjana.

Rezultati 21. kola: OFK Vršac – OFK Bečej 1918 (danas), Feniks 1995 – Radnički (Z) 0:1, Tekstilac – Tisa 1:1, Radnički 1912 – Dinamo 1945 3:0, 1. maj Ruma – OFK Stari grad 1:0, Omladinac – Borac (Š) 0:3, Hajduk 1912 – Jedinstvo 2:2, OFK Kikinda – Borac (S) 0:2.

„Tekstilac” narednu prvenstvenu utakmicu igra u Pančevu protiv „Dinama 1945”.