„Tekstilcu“ bod protiv „Grafičara“

sportske vesti

Fudbaleri „Tekstilaca“ nadoknadi su „minus“ od dva gola u finišu meča protiv beogradskog „Grafičara“ i tako upisali novi bod u prvenstvu MozzartBet Prve lige Srbije. Zvezdina filijala je odlično otvorila meč i već u petom minutu susreta je povela pogotkom Mihajla Spasojevića. Petnaestak minuta kasnije na semaforu je bilo 2:0. Kapiten gostiju Nikola Marjanović zatresao je sopstvenu mrežu. Domaćin je uspešno čuvao prednost do samog finiša utakmice. Tri minuta pre isteka regularnog dela Filip Sredojević je smanjio zaostatak i pružio nadu svom timu da može do boda. U četvrtom minutu nadoknade vremena rezervista Stefan Stojanović zatresao je mrežu Guteše za izjednače i veliku radost ekipe iz Odžaka. Nakon ovog kola „Tekstilac“ je treći tim lige sa 37 osvojenih bodova.

U narednom kolu, u Odžacima, gostuje vodeći OFK „Beograd“.