U Ratkovu domaćinu bodovi za miran san

Radnički 1918- Rusin 3:1 ( 2:0)

Ratkovo- Sudija: Uroš Hornjak ( Gajdobra) 8.

Strelci: Glamočanin 22, Miloš Kesić 28, Petrović 73. minut ( Radnički), a Černok 60. minut ( Rusin).

Žuti kartoni: Lazarević, Crnjanski, Mirko Kesić, Milunović ( Radnički), a Malacko , F. Vujović, Pavlović, Kalinić, Toma, Stanojević ( Rusin).

Radnički 1918: Đokić 8, Milunović 7, Lazarević 7 ( Petrović 7,5), Santrač 7, Prelić 8, Kardinal 7, Aleksić 7,5, Glamočanin 8 ( Crnjnaski 7), Miloš Kesić 7,5, Mirko Kesić 7, Petković 7,5.

Rusin: Kalinić 7, Toma 7,5, Pavlović 7,5, Malacko 7, V. Vujović 7, Černok 7,5, F. Vujović 6,5 ( Čonka -), Kulić 7, Danojević 7, Branković 6 ( Budinski 6), Sajanković 8 ( Džudžar-)

Igrač utakmice: Glamočanin

Posle dobro izvedenog kornera Aleksića, najbolje se snašao Glamočanin i glavom sa osam metara smestio loptu u mrežu. Šest minuta kasnije domaći su duplirali prednost na gotovo istovetan način, samo što je loptu iz kornera nabacio Prelić a Miloš Kesić je glavom sa šest metara zatresao mrežu- 2:0. Gosti u ovom delu susreta nisu uspeli stvoriti nijednu priliku za promenu rezultata. Gosti iz Ruskog Krstura su u nastavku susreta krenuli na sve ili ništa. Posle takve igre stvorili su u 59. minutu odličnu priliku, Kulić je sa desetak metara iskosa dobro šutirao ali je Đokić sačuvao svoju mrežu. Ipak, samo minut kasnije gosti su smanjili prednost domaćina. Černok je sa ivice kaznenog prostora preciznim šutem zatresao mrežu – 2:1. Gostima je to dalo dodatnu motivaciju, pa su uspeli stvorili još dve zrele prilike koje nisu iskoristili Černok i Kulić, u tim sistuacijama istako se golman Đokić. Rezervista Petrović je u 73. minutu oduzeo loptu igraču odbrane gostiju i sa desetak metara postavio konačan rezultat.