Stanišiću bod protiv Pančeva

fudbal - lopta

Fudbaleri „Stanišića“ osvojili su vredan bod na domaćem terenu u susretu protiv „Dinama 1945“ iz Pančeva. Prvi deo meča je završen bez pogodaka, da bi u drugom viđeno dva pogotka, po jedan na obe strane. Gosti su poveli u 58. minutu preko Petra Vučinića. Domaćin je poravnao rezultat dvadeset minuta kasnije golom Dejana Đurđeva. Stanišićanci u ovom momentu imaju tri boda više od fenjeraša iz Zrenjanina, koji je juče poražen (6:0) u Bečeju.

Vodeći tim lige je gostovao na novosadskom Štrandu. Odžačani su teže nego što se očekivalo slavili nad odličnim Kabelom.

Narednog vikenda, „Stanišić“ očekuje teško gostovanje u Elemiru protiv trećeplasiranog „Naftagasa“, dok će „Tekstilac“ ugostiti ekipu „Tise“.