Džoker slavio u Vladičin Hanu

Košarka

Morava – Džoker 77:89 (Q1 – 23:22, Q2 – 21:33, Q3 – 17:18, Q4 – 16:16).

U četvrtom kolu Druge muške lige Srbije košarkaši Džokera došli su do nove pobede protiv Morave iz Vladičinog Hana. Bilo je malo nervoze na samom početku utakmice što su domaći igrači iskoristili i stekli polčetnu prednost. U finišu ove četvrtine igrači Džokera sa osam vezanih poena prilaze na pola koša zaostatka. Do odlaska na odmor usledio je preokret. Gosti su dominirali na parketu, ovu deonicu su rešili sa +12, te su na odmor otišli sa prednošću od 44:55. Drugo poluvreme je proteklo u izjednačenoj igri oba tima. Džokerovci su uspešno održavali razliku i rutinski meč priveli kraju.

Izveštaj:

Morava: Kostić, Radovanović, Jović 17, Tomašević 10, Miletić 13, Đorđević B. (c) 16, Cvetković, Sretenović 7, Đorđević M, Prokić 12, Sofijanić 12, Tasić.

Džoker: Čelebić 11, Sužnjev, Katušić 2, Brekić 3, Brbaklić (c) 13, Grujanić 5, Vukas 12, Krstanović 19, Simjanovski, Bubanja 4, Stević 4, Munižaba 16.

Naredni meč (Kup utakmica) somborski tim igra u sredu, 2. novembra u Gradskoj hali Mostonga od 18 časova protiv subotičkog Spartaka. Nakon toga, tokom vikenda dočekuju čačanski Željezničar u okviru petog kola 2. MLS.