Strelci: Šušnjar 75, Matijević 80. min. ( Hajduk), a Antunić 23. ( Radnički).

Žuti kartoni: Arežina,Laćarak, Masalušić, Vujošević, Božović ( Hajduk), a Tomić, Šveljo, Lazić ( Radnički).

Hajduk 1912: Drinčić 7, Arežina 7, Slijepčević 7, Šušnjar 7,5, Matijević 8 (Vlaisavljnjvić-), Laćarak 7, Macanović7, Muminović 6 (Bogićević 7), Manojlović 7 (Božović-), Masalušić 7, Vujošević 7.

Radnički 1912: Pehilj7, Tomić 6, Dučić 7. Šveljo 7, Slavuljica 7 (Lazić-), Avdić 7, Pjošta 6 (Milisavljević 7), Stojaković 7 (Aćimović -), Unković 6, Despotović 7, Antunić 7,5.

Igrač utakmice; Matijević

Podmlađena ekipa Hajduka uspela je da savlada Somborce. Nije tako izgledalo posle prvog poluvremena kada su gosti došli do prednosti. U 23. minutu Antunić je preciznim šutem sa 18 metara zatresao mrežu Drinčića. U prvom delu ekipa Radničkog 1912 je bila bolja

U drugom poluvremenu domaći su zaigrali znatno bolje. Ali su gosti u 6o. minutu mogli diplirati prednost. Posle odličnog centaršuta najboljeg igrača Somboraca Ognjena Švelje, Milisavljević je sa pet metara glavom pogodio stativu. Ubrzo im se to osvetilo jer su Kualjani svoju  ofanzivnu igru krunisali su sa dva pogotka u finišu. Prvo je Šušnjar sa desetak metara izjednačio. Pet minuta kasnije najbolji akter susreta Milan Matijević je sa sa ivice kazenog prostora postigao pobedonosni pogodak za – 2:1.