Noemi Heđbeli druga u Vojvodini u kuglanju

Kuglanje

Noemi Heđbeli i Milica Medić, članice Ženskog kuglaškog kluba „Apatin“ iz kategorije starijih kadetkinja, učestvovale su u finalu Kupa Vojvodine održanog proteklog vikenda na kuglani Banje „Junaković“.

U konkurenciji osam najboljih kuglašica iz Pokrajine, Noemi Heđbeli je sa 539 oborenih čunjeva zauzela drugo mesto i osvojila srebrnu medalju, dok je Milica Medić oborila 484 čunja i zauzela peto mesto.

Kako naglašava Snežana Petrović, trener mladih kuglašica, obe su veoma vredne i uporne i posvećene ovom sportu, treninge shvataju ozbiljno, pa uspesi ne izostaju. Noemi, prema njenim rečima, već godinama osvaja medalje, a Milica je na samom početku i već pokazuje da je na dobrom putu da postigne značajne rezultate u narednom periodu.

Naredni nastup za starije i mlađe kadetkinje biće na Kupu Srbije u Bačkoj Topoli, 23. oktobra, gde će Ženski kuglaški klub „Apatin“ imati šest učesnica.