PFL Sombor: Staparski “Hajduk” deklasirao ekipu iz Silbaša

Sport - 025.rs

Fudbaleri staparskog Hajduka ostvarili su najubedljiviji trijumf na startu somborskog područja. Oni su ekipu „Naša zvezda“ iz Silbaša pobedili rezultatom 7:0. Ključni momenat utakmice dogodio se u petom minutu kada je iz igre isključen štoper gostiju Milan Vladisav.

Domaćin je do poluvremena uspešno iskoristio igrača više na terenu i na odmor je otišao sa tri gola prednosti. U nastavku su samo “dokusirili” protivnika. Istakli su se Filip Kovačev i Zoran Stojšić, sa po dva pogotka.

Poraze su kao domaćini pretrpeli „Žak“ i „Kordun“.

“Željezničari” su neočekivano poraženi od ekipe iz Bačkog Gračaca. Utešni pogodak za domaćina postigao je Ranko Vulin.

„Kordun“ je minimalno poražen od Crvenke. Gol odluke postigao je Filip Faćol u 76. minutu susreta.

Narednog vikenda „Žak“ putuje u Crvenku, „Kordun“ u Karavukovo, a „Hajduk“ u Obrovac.