Sudija: Dušan Pančić (Karavukovo)

Strelci: Mišković, Đumić, A. Jovović za Mladost, Peruničić tri, Mančić dva i Bojić jedan za Slogu

MLADOST: Marković, Đeri, K. Jovović, Basarić, Bursać, A. Jovović, Vukadinović, (Diljkan), Rapaić, (Solać), Zlatković, (Đumić), Repac, Mišković

SLOGA: Šepić, Rebić, Rančić, Grgić, Cvetković, (Simić), Lazić, (Vuković), Bojić, Sapozninčenko, (Konjović), Mančić, (Stanković), Vukas, (Vemić), Peruničić

Kombinovani tim Sloge iz Čonoplje, bez mnogo napora, izborio je plasman u narednu rundu takmičenja, jer je sa 6:3, kao gost, savladao apatinsku Mladost. Pobednik je bio rešen već nakon pola sata igre, kada su gosti golovima Peruničića, Bojića i Mančića poveli sa 3:0. Tračak nade pojavio se u 37. minutu, nakon što je Mišković smanjio na 1:3, ali je samo pet minuta kasnije, Mančić postavio rezultat prvog poluvremena 1:4.

U nastavku je Peruničić sa dva pogotka povećao na ubedljivih 6:1 za Slogu. Poraz su ublažili Đumić i Aljoša Jovović pred kraj susreta.

BRATSTVO 2019 (Prigrevica) – RADNIČKI (Sombor) 6:1 (0:0)

Strelci: Stojšić i Agbaba po dva, Vladetić i Štrbac po jedan za Bratstvo, Žeželj za Radnički (S)

Fudbaleri prigrevačkog Bratstva 2019 uspeli su da se plasiraju u naredno kolo, nakon što su sa šest pogodaka slavili protiv somborskog Radničkog.

U ostalim susretima postignuti su sledeći rezultati: Stanišić – Krila Krajine (Bačka Palanka) 2:0, Mladost (Bački Petrovac) – Hajduk 1912 (Kula) 1:1 (5:4) na penale, Budućnost (Mladenovo) – Stari Grad (Bačka Palanka) 5:4 na penale, Hercegovac (Gajdobra) – Tekstilac (Odžaci) 4:4 (5:8) na penale, ČSK Čelarevo – Feniks (Apatin) 2:1, Crvenka – Radnički 1912 0:3.

Drugo kolo igra se 11. novembra, a žreb će se obaviti 02. novembra u prostorijama Saveza.